ABC Okulları Sincan Kampüsü
You are currently viewing ABC Okulları Sincan Kampüsü

BURSLULUK SINAVI KAYIT LİNKİ…

Eğitimde Doğru Şıkkınız

HİZMET
:
ABC Okulları Sincan Kampüsü
TELEFON
:
0 312 263 04 05
CEP
:
0 544 212 17 04
MAİL
:
WEB SİTESİ
:
www.gulecokullari.com
 İNSTAGRAM
:
FACEBOOK
:
ADRES
:

Osmanlı Mahallesi Vatan Cad. Pırıl Sokak No:26 Sincan/ANKARA

Eğitim hayatımıza 1993 yılında başladık. 2012 yılına kadar dershanecilik sektöründe yüzlerce öğrencimizi üniversiteli, fen liseli, anadolu öğretmen liseli yaptık. Kariyer hayatlarına bizimle başladılar. 2012 yılında Kırıkkale’de özel sağlık kolejimizi ve Anadolu lisemizi açtık. Yatırımlarını daima eğitim sektörüne yapan ABC Eğitim Kurumları yeni nesil eğitim anlayışıyla şimdi 2014 ten itibaren Sincan’da.

Gelişen teknolojiyle eğitimi birleştirmek bilgiye çabuk ulaşan ve daima öğrendiklerini uygulayan bir birey yetiştirmek. Küresel bir dünyada tek yabancı dil değil birden fazla yabancı dille iş ve meslek hayatında kendine güvenen başarılı bireylerle gurur duymak.

Ezberci ve ruhsuz bir eğitim modelini değil teknolojiyle zenginleşmiş ve zevkli hale bir eğitim modeliyle öğrenciye okulu vazgeçilmez bir hale getirmek bizim en önemli görevimizden biridir.

Şunu da unutmamak gerekir eğitim sadece okulda değil okul dışında da devam edeceğinden sevgili velilerimizin bu noktada okul rehberlik servisiyle bağlantılı yaklaşımlarını da almaları gerekecektir.

Bir cevap yazın