BİM Aktüel 14 – 20 Aralık 2018 İndirim Kataloğu! Bim Market Haftanın İndirimleri
You are currently viewing BİM Aktüel 14 – 20 Aralık 2018 İndirim Kataloğu! Bim Market Haftanın İndirimleri

BİM marketlerde 14 – 20 Aralık 2018 tarihleri arasında geçerli olacak kampanyanın detayları belli oldu. BİM Aktüel Cuma kataloğu ile gelecek indirimli ürünlerin tamamı haberimizin devamında sizleri bekliyor.

BİM 14 – 20 Aralık 2018 aktüel ürünler kataloğu ile eni kampanyasına Bugün başladı. BİM Aktüel tüketicilere sunduğu yeni dönem kampanyası ile büyük beğeni kazandı. Bu hafta BİM aktüel kataloğu içerisinde müthiş ürünler sürpriz fiyatlar sizlerle buluşuyor. Cuma günü başlayan BİM Aktüel kampanyası kaçırılmayacak fırsat ürünleri ile dolu. Her hafta mükemmel kampanyaları ev sahipliği yapan ve vatandaşlar tarafından büyük bir merak ve heyecan içerisinde beklenen BİM aktüel kataloğu içerisinde yer alan ürünleri sizler için inceledik. Piyasanın çok altında fiyatları sattığı ürünleri ile her zaman beğeni kazanan ünlü Marketler Zinciri Bu hafta da müşteri memnun bırakacak fiyatlı ürünlerle geldi. Bugün başlayan BİM Aktüel 14 Aralık 2018 kampanyası 20 Aralık tarihine kadar geçerli olacak.

14 Aralık BİM aktüel ürünler kataloğu ile gelecek muhteşem fırsatlar tüketiciler tarafından büyük merakla bekleniyordu. Kampanyaların sosyal medyada yayınlanması ile birlikte tüketicilerde yoğun ilgi gösterdi. Sosyal medyada kısa sürede yayılan katalog BİM Marketin resmi internet sitesi üzerinden de paylaşıldı. Onlarca üründe kampanya sunan ve Geniş ürün yelpazesine sahip olan BİM aktüel kataloğu ile gelen indirimler bugün başladı. 1 hafta boyunca geçerli olacak indirim fırsatlarını kaçırmak istemiyorsanız mutlaka BİM market mağazalarına uğrayın.

Bir cevap yazın