Şok Aktüel 15 – 18 Aralık Kataloğu Hafta Sonu İndirimleri
You are currently viewing Şok Aktüel 15 – 18 Aralık Kataloğu Hafta Sonu İndirimleri

Şok Aktüel 15 Aralık 2018 kataloğu ile Hafta sonuna özel indirim fırsatlarını paylaştı. Aktüel kataloglarına bir yenisini daha ekleyen Şok Market hafta sonunda da cazip fiyatlarıyla dikkat çekiyor.

Şok Market aralık ayı kampanyalarına bir yenisini daha ekleyerek yeni aktüel ürünler kataloğunu tüketicilerle paylaştı. Ayın ikinci haftasında da en özel fırsatlarla sizler için hazırlanan ünlü marketler zincirinde hafta sonu yok yok. Şok Market’in bu hafta reyonların atasözü ürünler arasında özellikle Axen televizyon dikkat çekiyor. Şok Aktüel 15 Aralık Kampanyaları içerisinde hangi ürünler indirimde? Bu hafta Şok Markette hangi ürünler indirimli olarak geliyor? Şok aktüel hafta sonu kampanyası içerisinde neler var? Şok Aktüel hafta sonu fırsatları hangi tarihler arasında geçerli olacak gibi sorularınızın yanıtı da bu sayede gelmiş oldu.

15 Aralık Şok Aktüel kampanyasının detaylarını sizler için bugün inceliyoruz. Müşteri taleplerine her zaman dikkate alan Şok Market yeni kataloğu da sizlerin beklentisi olan uygun fiyatlı ürünlere yer vermiş gibi görünüyor. Birbirinden özel indirim fırsatlarını yer aldığı Kataloğun içerisinde 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli olacak kampanyalar da yer alıyor. Bu hafta şok marketlerden yapacağınız 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde 2 ürün uygun fiyatlı olarak sizlerle buluşacak. İndirime girecek olan ürünlerden ilki Torku 1 kilogram beyaz peynir. Bu ürün 23 TL yerine 16 TL fiyatıyla sizlere ulaşacak. 17 – 18 Aralık tarihleri arasında şok marketlerden yapacağınız 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde ise Marmarabirlik siyah sele zeytin 9,45 TL yerine sadece 6 TL fiyatıyla sizlerle buluşuyor.

Şok Aktüel 15 – 18 Aralık Kataloğu Hafta Sonu İndirimleri

Bir cevap yazın